Coraz większa popularność platform streamingowych bezpośrednio skierowanych do konsumentów oraz intensyfikacja treści cyfrowych i audiowizualnych na całym świecie skutkują zwiększeniem się świadomości w zakresie tworzenia wysokiej jakości treści cyfrowych o charakterze kreatywnym i motywującym, które są lepiej odbierane przez użytkownika.

Treści multimedialne, wykorzystywane w ramach dowolnej strategii marketingowej o zasięgu globalnym, mogą poprawić postrzeganie firmy przez jej klientów na tle konkurencji, jeśli adaptacja kulturowa jest odpowiednia.

84% konsumentów podjęło decyzję o zakupie produktu
lub usługi po sprawdzeniu treści multimedialnych opublikowanych przez markę.

Firma SeproTec jest świadoma, że przekazanie tego samego komunikatu wszystkim klientom zagranicznym może być trudne. Nasz dział lokalizacji treści multimedialnych świadczy usługi lokalizacji dla różnych użytkowników (widzowie, kupujący, użytkownicy gier wideo, odwiedzający strony internetowe, użytkownicy aplikacji i inni), dostarczając treści w ich własnym języku niezależnie od ich miejsca pobytu.

 

Dzięki trzem filarom oferujemy naszym klientom pełen zestaw usług lokalizacyjnych: 

Nasz procesNasza technologiaNasz zespół
Jakość i wydajność procesów pozwoliła nam zyskać pozycję lidera w zarządzaniu projektami multimedialnymi.

Doświadczenie w obsłudze najnowocześniejszej technologii pozwala nam dostarczać autentyczne treści w dowolnym języku.

Nasi pracownicy to prawdziwi pasjonaci lokalizacji multimedialnej, którzy podejmują wszelkie wysiłki, aby treści przekazywane przez klientów nie przypominały tłumaczenia, lecz wyglądały na teksty opracowane w języku docelowym.

 

Formaty statyczne, opierające się głównie na tekście, wyewoluowały na formaty wizualne i interaktywne, takie jak np. filmy wideo, dźwięki i infografiki. Konsumenci z całego świata preferują treści dynamiczne, łatwe i szybkie w przyswajaniu i coraz częściej oczekują takiego właśnie formatu.

Lokalizacja multimediów jest kluczowa w celu:


Dla wielkich wyzwań rozwiązaniem jest SeproTecMasz ogromną ilość treści do lokalizacji, w różnych językach, na wielu platformach, dla szerokiego grona odbiorców, a data wdrożenia jest pilna? Jak możesz zapewnić jakość lokalizowanych treści, jeśli nie masz czasu, który mógłbyś poświęcić wszystkim dostawcom czy czasu, aby naprawić błędy lub wyjaśnić wątpliwości?

 

SeproTec oferuje usługi lokalizacji treści multimedialnych i rozrywkowych, które spełnią wszystkie Twoje oczekiwania.

 

Nasz zespół ds. zarządzania projektami rozumie wyzwania, z którymi mierzą się firmy z branży. Dzięki przepływie pracy ad hoc i obecności firmy na arenie międzynarodowej, posiadającej liczne, strategicznie rozmieszczone ośrodki produkcyjne w celu zapewnienia działalności 24/7, oraz ogromnej liczbie językoznawców, jesteśmy w stanie koordynować projekty na skalę globalną w sposób zapewniający dokładność i przejrzystość we wszystkich przypadkach.  

Wdróż kolejny projekt z zakresu lokalizacji
szybko i w przystępnej cenie dzięki SeproTec

Co lokalizujemy?


Treści multimedialne są wszechobecne, a firma SeproTec jest w stanie lokalizować z zachowaniem bezpieczeństwa, przystępności i punktualności treści audiowizualne, które nie tylko czyni atrakcyjniejszymi dla konsumentów, lecz również bardziej przystępnymi dla osób z wadami wzroku czy słuchu. Nasz zespół lokalizacyjny zapewnia rozwiązania, które spełnią wszystkie konieczne wymagania w indywidualny sposób.